Haber Detayı
20 Ağustos 2020 - Perşembe 12:15 Bu haber 1461 kez okundu
 
MHP İLÇE KONGRESİ HAFTA SONU YAPILIYOR
- Haberi
MHP İLÇE KONGRESİ HAFTA SONU YAPILIYOR

Milliyetçi Hareket Partisi Banaz İlçe Teşkilatı olağan kongresini bu hafta sonu yapıyor. 22 Ağustos 2020 Cumartesi günü yapılacak kongre hazırlıklarının tamamlandığı ifade edildi.

31 Mart seçimlerinin ardından ilçe başkanlığını sürdüren Emine Bulut’un yeniden aday olduğu ve tek adayla seçime girileceği belirtildi.

Yapılacak kongre ile ilgili gazetemize bir açıklama yapan MHP Banaz İlçe Başkanı Emine Bulut şunları söyledi.

“Kıymetli hemşehrilerim, çok değerli dava arkadaşlarım, 17 Ağustos 1999 tarihinde kaybettiğimiz insanlarımızı rahmetle anıyorum. Mekanları cennet olsun. Allah’ım milletimize bu tür acılar yaşatmasın. Ülkemizi ve Milletimizi her türlü musibetten korusun.

Allah’ın izni ile 22 Ağustos 2020 Cumartesi günü MHP Banaz İlçe Başkanlığı olağan genel kurulunu yapacağız. Genel Merkezimizin takdir ve onaylarıyla il başkanımız Ayhan Kınden’in olurlarıyla ve dava arkadaşlarımızın destekleriyle adayım. Allah çıktığımız bu yolda yar ve yardımcımız olsun. Genel Merkezimizin “İstiklal İçin Birlik, İstikbal İçin Dirlik, Kazanan Türkiye Olacak” sloganıyla başlattığı kongrelerimiz ülkemize, milletimize ve ilçemize hayırlı olsun.

Kaynak: (Yeşil Banaz) - Yeşil Banaz Gazetesi Editör: Aydın ARSLAN
Etiketler: MHP, İLÇE, KONGRESİ, HAFTA, SONU, YAPILIYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı